KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8089373
nr 808 9373
L Schmitz, 1800-tal, Kust i månsken, 46 x 65
Kondition: slitage, lagad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:35:09
1.300 kr
1.200 kr