KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367063
nr 1436 7063
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 75. Olja på duk, 32x42, yttermått inklusive ram: 35x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:38:40
5/12 18:41:45
6/12 15:30:36
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger