KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077132
nr 1407 7132
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 83, rovfågel. Olja på duk, 60x50, yttermått inklusive ram: 78x68 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:49:26