KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746434
nr 1374 6434
Kopia, 1800-tal, kvinna. Ej signerad. Olja på duk, 105x86 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:04:30
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)