KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513091
nr 1451 3091
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Venedig, Signerad. Olja på pannå, 58x46, yttermått inklusive ram: 67x56 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:21:09
24/2 14:48:59
100 kr
28/2 18:15:05