KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13071511
nr 1307 1511
Kjell Ã…slund
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Kjell Åslund (f. 1948), a tergo. Signerad. Olja på duk, 65x98cm
Kjell Åslund, svensk bildkonstnär född 1948.
måndag 17 februari 2020
kl 19:13:00