KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13071511

nr 1307 1511

Kjell Ã…slund

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Kjell Åslund (f. 1948), a tergo. Signerad. Olja på duk, 65x98cm

Kjell Åslund, svensk bildkonstnär född 1948.

måndag 17 februari 2020
kl 19:13:00

Kjell Ã…slund

Läs mer om Kjell Ã…slund