KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707079
nr 1570 7079
Karl Gunnar Svensson
(1913-1966), Sverige
Oljemålning, Sittande kvinna. Signerad, daterad -51. Olja på pannå, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 36x31 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:09:38
Karl Gunnar Svensson
Läs mer om Karl Gunnar Svensson