KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848591

nr 1284 8591

Karl Åke Smigård, Sverige. Skärgård. Signerad, daterad 1925. Olja på duk, 59x72 cm

Utrop:

600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:22:37