KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165255

nr 1616 5255

K. Bagniewska. Signerad, daterad -1989, promenad på sommarväg. Olja på duk, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 78x92 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:36:09

29/4 20:31:09 1      Vinnande bud