KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396523

nr 1539 6523

Johan Lindell

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -98. Olja på papper, oramat löst blad. Bladets mått. 42x59 cm

Johan Lindell, svensk bildkonstnär född 1950.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 maj 2023
kl 18:22:42

5/5 11:17:28 1      Vinnande bud

Johan Lindell

Läs mer om Johan Lindell