KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193385
nr 1419 3385
J. Heijer. Signerad. Olja på duk, 67x53cm, yttermått inklusive ram: 87x74cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:05:45
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr