KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14717280

nr 1471 7280

J Berg. Signerad, daterad 41, utsikt mot Kastellholmen. Olja på duk, 61x40, yttermått inklusive ram: 80x59 cm

Utrop:

500 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:29:35