KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925037
nr 1392 5037
Ingela Juhlin Kristiansson
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 28x36 cm
Ingela Juhlin Kristiansson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:57:59
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
Ingela Juhlin Kristiansson
Läs mer om Ingela Juhlin Kristiansson