KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757136
nr 1275 7136
I Ebeling, blomsterstilleben, signerad. Olja på pannå, 55x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:48:34
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr