KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12539309
nr 1253 9309
Hildur Cleve
(1870-1944)
Oljemålning, Hildur Cleve (1870-1944), Signerad, daterad 1930. Olja på duk, 36x41
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:32:16
100 kr
150 kr