KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073293
nr 1307 3293
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Helmut Mantel (1925-1979), Tyskland. Stockholm. Signerad. Olja på duk, 69x100 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:17:10
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel