KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11863142
nr 1186 3142
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1963, landskap, 30x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 maj 2018
kl 18:51:25
24/5 11:24:14
300 kr
27/5 20:34:52
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann