KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257125

nr 1425 7125

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Utsikt. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 54x64 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 19:46:23

17/10 15:03:26 1      Vinnande bud

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson