KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746187
nr 1374 6187
Gunnar Thorsell, pojkporträtt, Signerad. Olja på pannå, 60x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:13:08
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr