KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14351021

nr 1435 1021

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Nytorgsgatan Söder". Olja på duk, 24x32cm, yttermått inklusive ram: 27x26cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 29 november 2021
kl 20:11:46

29/11 09:32:37 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 29 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann