KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15206324

nr 1520 6324

Grevsberg, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 54x42 cm, yttermått inklusive ram: 70x58

Utrop:

500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:35:21