KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555180
nr 1255 5180
Göte Lundberg
(1875-1944), Sverige
Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på duk, ca 60x50 cm
Göte Lundberg, svensk bildkonstnär född 1875, död 1944.
måndag 20 maj 2019
kl 19:03:39
Göte Lundberg
Läs mer om Göte Lundberg