KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714076

nr 1371 4076

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

Oljemålning, Kvinna med barnvagn. Signerad, daterad 1984. Olja på duk, 23x17 cm

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 11 januari 2021
kl 18:42:34

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson