KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051220

nr 1305 1220

Gillot Steve, monogramsignerad. Olja på pannå, 32x24cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:53:49