KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051220
nr 1305 1220
Gillot Steve, monogramsignerad. Olja på pannå, 32x24cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:53:49
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr