KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667268

nr 1266 7268

Francisca Lindberg

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Blommande träd, signerad. Olja på duk, 81x66 cm

Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:15:11

24/7 23:24:25 1      Vinnande bud

Francisca Lindberg

Läs mer om Francisca Lindberg