KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526483
nr 1752 6483
Ethel Fladstad
(1922-2004), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 78. Olja på duk, 58x72 cm, yttermått inklusive ram: 73x86 cm
Ethel Fladstad, svensk bildkonstnär född 1922, död 2004.
måndag 12 januari 2026
kl 20:24:29
Ethel Fladstad
Läs mer om Ethel Fladstad