KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16652007
nr 1665 2007
Emil Rautala (1883-1948). Signerad, Damporträtt. Olja på duk, 41x39 cm, yttermått inklusive ram: 49x47 cm
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:39:11
6/12 19:21:25