KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191484
nr 1219 1484
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad. 1945, badande kvinnor. Olja på pannå, 46x38
Utrop:
600 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:10:29
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme