KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13378295
nr 1337 8295
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1934, Skånelänga. Olja på pannå, 54x66 cm
måndag 13 juli 2020
kl 20:55:37
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers