KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13474145

nr 1347 4145

Ebbe Höglund

(1914-1993), Sverige

Oljemålning, "Stilleben". Signerad. Olja på duk, 1970,59x71 cm

Utrop:

500 kr

måndag 14 september 2020
kl 19:32:21

Ebbe Höglund

Läs mer om Ebbe Höglund