ART / Oil paintings / Oil painting 13442187
nr 1344 2187
OIL PAINTING
E Severin. Signed, dated 1930. Oil on canvas, 50x74,
E Severin. Signerad, daterad 1930. Olja på duk, 50x74 cm
300
SEK 150
Monday August 31 2020
at 18:12:14
27/8 18:38:46
100 kr
31/8 18:04:48