KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095336
nr 1309 5336
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålning, Gotland, Signerad. Olja på pannå, Motivet: 31x21 cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:46:05
23/2 20:24:41
100 kr
24/2 17:00:44