KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051388
nr 1305 1388
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålning, Gotland, signerad. Olja på pannå, 22x29 cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:03:10
3/2 17:49:53