KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848106
nr 1284 8106
Conny Ahlgren, Skärgårdsbåt, signerad. Olja på duk, 58x100 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:44:53
1.100 kr