KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848105
nr 1284 8105
Conny Ahlgren, Båt, signerad. Olja på duk, 60x87 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:25:17
700 kr
1.600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr