KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937172

nr 1693 7172

Christer von Rosen

(1928-2015), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 64, Konstnären. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 66x83

Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.

Utrop:

500 kr

måndag 14 april 2025
kl 20:53:00

Christer von Rosen

Läs mer om Christer von Rosen