KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937172
nr 1693 7172
Christer von Rosen
(1928-2015), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 64, Konstnären. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 66x83
Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.
Utrop:
500 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:53:00
Christer von Rosen
Läs mer om Christer von Rosen