KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769105
nr 1276 9105
Carl Sundeck (1817-1869), Hamnarbete. Signerad, daterad 1858. Olja på duk, 62x87
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:15:22
700 kr