KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051269
nr 1305 1269
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Oljemålning, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Vinterlandskap med älv. Olja på duk, Signerad, 65x80 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:58:47
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson