KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513290

nr 1451 3290

Börje Hammarberg

(1918-2000), Sverige

Oljemålning, Stilleben med skulptur. Signerad, daterad 1956, Olja på pannå, 71x59, yttermått inklusive ram: 84x72 cm

Börje Hammarberg, svensk konstnär född 1918, död 2000 .

Utrop:

600 kr

måndag 28 februari 2022
kl 20:32:41

Börje Hammarberg

Läs mer om Börje Hammarberg