KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141111

nr 1314 1111

Borg, Signerad. Olja på pannå, 15x21 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:28:05

Atelier Borgila AB
Louise Adelborg (1885-1971)