KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16448137

nr 1644 8137

Bo von Schwerin

(1881-1940), Sverige

Oljemålning, Signerad, kustlinje med tallar. Olja på duk. 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 51x55 cm

Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.

måndag 23 september 2024
kl 20:42:23

Bo von Schwerin

Läs mer om Bo von Schwerin