KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342196
nr 1334 2196
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Motiv från Nordafrika, Signerad. Olja på duk, 60x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:52:01
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr