KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11986048
nr 1198 6048
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Orrar, signerad. Olja på duk, 49x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:52:50
100 kr
150 kr