KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14365145
nr 1436 5145
Bengt Arne Linderos
(1929-1989), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad BAL. Olja på pannå, 38x46, yttermått inklusive ram: 53x61 cm
Bengt Arne Linderos (BAL), svensk bildkonstnär född 1929, död 1989.
Utrop:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:28:11
Bengt Arne Linderos
Läs mer om Bengt Arne Linderos