KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198480
nr 1219 8480
Axel Peter
(1863-1942), Sverige
Oljemålning, Hummer. Signerad, daterad -26. Olja på duk, 37x44 cm
Kondition: lagad
Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:36:03
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr