KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429209

nr 1342 9209

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984). Signerad, daterad 1971, hus. Olja på duk, 23x43 cm

Utrop:

500 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 19:13:27

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl
Lis Husberg (f. 1920)