KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7361091

nr 736 1091

Okänd konstnär, stilleben, 1800-tal, signerad, ramens innermått: 17x35

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 30 januari 2012

  • Klassiska