KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12176326

nr 1217 6326

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Marinmotiv. Signerad Anna Jalpachik. Olja på duk, 38x46 cm

måndag 19 november 2018
kl 18:13:03

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik