KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088394
nr 1208 8394
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Modell. Signerad. Olja på pannå, 33x24, saknar glas
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:24:10
1/10 17:49:17
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik