KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088394

nr 1208 8394

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Modell. Signerad. Olja på pannå, 33x24, saknar glas

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 20:24:10

1/10 17:49:17 1      Vinnande bud

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik