KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061044
nr 1406 1044
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -48, Kustmotiv. Olja på pannå, 65x81 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:59:47
200 kr
300 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman